Job Openings

Για τη δραστηριότητα του Four Day Clearance αναζητούμε Πωλητές/Πωλήτριες για εξυπηρέτηση πελατών, οι οποίοι θα εργάζονται μόνο για την περίοδο διεξαγωγής του. (9 μέρες κάθε ενάμιση μήνα – μερική απασχόληση)

 Απαιτούμενα προσόντα:

  • Ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Επικοινωνιακός χαρακτήρας με ομαδικό πνεύμα.
  • Όρεξη για δουλειά

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών

 Αιτήσεις:

Εάν ενδιαφέρεστε να γίνεται μέλος της ομάδας μας παρακαλούμε όπως στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στο email : recruitment@mp-group.com

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνείτε μαζί μας στα:

ΤΜΗΜΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ, Τ.Κ. 23841, 1686 Λευκωσία

Τ: 22 550400

F: 22 550475

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Για τη δραστηριότητα του Four Day Clearance, η οποία διεξάγεται κάθε ένα με ενάμιση μήνα και διαρκεί για εννέα μέρες, αναζητούμε άμεσα μόνιμο Βοηθό Αποθηκάριο.

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Παραλαβή εμπορευμάτων
  • Παράδοση εμπορευμάτων
  • Διασφάλιση ότι όλες οι κινήσεις των αποθεμάτων γίνονται με τα κατάλληλα έγγραφα

  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Επικοινωνιακός χαρακτήρας με ομαδικό πνεύμα

Απολαβές και ωφελήματα:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • 13ος μισθός
  • Ταμείο προνοίας
  • Σχέδιο Ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης
  • Έκπτωση στα καταστήματα του Ομίλου – 20%
  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα, Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή 8.00-16.30 & Τετάρτη 8.00-15.30)
  • Δυνατότητα υπερωρίας

Αιτήσεις:

Εάν ενδιαφέρεστε να γίνεται μέλος της ομάδας μας παρακαλούμε όπως στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στο recruitment@mp-group.com .

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνείτε μαζί μας:

Για τη δραστηριότητα του Four Day Clearance, η οποία διεξάγεται κάθε ένα με ενάμιση μήνα και διαρκεί για εννέα μέρες, αναζητούμε άμεσα 1 μόνιμο/η Τεχνικό.

  • Παραλαβή και παράδοση εμπορευμάτων
  • Συναρμολόγηση επίπλων
  • Συγύρισμα εκθεσιακού χώρου

  • Ευχάριστη προσωπικότητα και όρεξη για δουλειά
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άδεια οδηγού

  • Προσφέρεται ικανοποιητικός μισθός αναλόγως προσόντων
  • Ετήσιο φιλοδώρημα με βάση τους στόχους πωλήσεων
  • Ταμείο προνοίας και σχέδιο υγείας
  • Έκπτωση 20% στα καταστήματα του ομίλου
  • Ωράριο εργασίας: Δευτέρα -Τρίτη – Πέμπτη – Παρασκευή 8 – 4.30 και Τετάρτη 8 – 3.30
  • Δυνατότητα υπερωριών

Αιτήσεις:

Εάν ενδιαφέρεστε να γίνεται μέλος της ομάδας μας παρακαλούμε όπως στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στο recruitment@mp-group.com με την ονομασία «Τεχνικός».

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού, τηλ. 22 550400.